İLETİŞİM

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Commodi a ut corporis corrupti dolorum sapiente quas praesentium deserunt modi exercitationem tempore, inventore natus, ipsum magni!

KLİNİKLERİMİZ

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Commodi a ut corporis corrupti dolorum sapiente quas praesentium deserunt modi exercitationem tempore, inventore natus, ipsum magni!

Hakkında

Dermokozmetik ve Estetik alanında Almanya’da eğitim aldıktan sonra ilk işletmemi 1995 yılında Daisy olarak Hatay İskenderun’da açtım. İlk günden beri güncel teknolojik gelişimleri takip ederek 1997 yılında adana’da ikinci şube olarak Daisy Poliklinik’i hizmete sundum. 2015 yılında da Daisy ailesinin bünyesine Nişantaşı şubesini ekleyerek büyümesine devam etmektedir. Başarılı büyümemizin bizlere güvenerek güzelliğini teslim edenler sayesinde olduğunun farkındayım. Doğru hizmet anlayışımız 3 şubede hizmet veren Daisy ailesinde eşit ve sürekli devam etmesi adına bilgi ve teknolojide uluslararası standartları ve mesleki prensipleri ilke olarak benimsemekteyiz.

Bu çerçevede;
Alanımızdaki uluslararası bilimsel ve teknolojik çalışmaları yakından takip ediyor, aynı zamanda ekibimizin gelişimini de bu paralelde durmaksızın sürdürüyoruz. Estetik ihtiyaçlar açısından bize gelen talepleri dinleyerek en etkin sonuca odaklanma temelini benimsiyoruz. Cerrahi işlemler dışında çözüm arayan kişiler için gelişen teknolojinin sunmuş olduğu non-invaziv teknikleri güncel olarak en üst seviyede tutuyoruz. Bu doğrultuda uygulamalarımızda bilimsel dayanağı olan sonuçları uluslararası bağımsız kuruluşlarca onaylanmış ve kendi bilgi tecrübelerimizi de kombine ederek güvenli ve sonuç odaklı hizmet vermekteyiz.

Kısacası dermokozmetik ve ameliyatsız estetik teknolojilerimiz ile yaptığımız uygulamaları bize güvenenlere en doğru şekilde sunuyor ve beklentilerini gerçekçi düzeyde karşılamaya çalışıyoruz.

22 yılı aşkın bir süredir estetiğiniz ve güzelliğiniz için başvurduğunuz bir kurum olarak, bundan sonra da sizlere bilgi ve donanımımızı yenileyerek hizmet vermeye devam edecektir.

“Geç Kalmayın, Genç Kalın“

Songül DURUR ZEVZİR